KONST / Litografier / Färglitografi 16327167
nr 1632 7167
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Signerad, numrerad 95/190, "sundborn". Färglitografi, bildmått: 54x70 cm, yttermått inklusive ram: 61x76 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2024
kl 18:29:03
7/7 16:31:51
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström